HOME · SLIDESHOW · CONTACT · EMAIL
  Page:Medvědi Praha u nás na jihu čech 10.11.2013Tentokrát jsme přivítali kamarády z Pražské sekce medvědů, kde jsme zástupci jihomedvědů spojili síly a vydali se kolem našeho města na výšlap.
Od nádraží v Táboře, kde vyslanci sekce jihomedvědů přivítali návštěvu jsme se vydali na výšlap asi 13 kilometrů kolem Tábora směrem na Klokoty. V Klokotách jsme navštívili kostel a poutní místo a dál jsme pokračovali po zelené až k vyhlídce „Na Chlumu“. Poté dolů údolím k řece Lužnici, kde jsme se občerstvili na první záchytné stanici na Harachovce. Dál jsme postupovali směrem Vlčí důl kde se někteří lehce zadýchali, prošli jsme Větrovama, užili si výhledu na Tábor a směrem k městu přes bechyňský železniční most jsme se vrátili zpět do Tábora. Ikdyž výšlap nebyl nikterak dlouhý a náročný, i tak tlapy lehce bolely. Počasí přes obavy vyšlo pěkné, nálada byla výborná a opět se potvrdila jedna bezvýznamná pravda, že takovéto akce dělají z neznámých lidí kamarády.
Závěr výletu jsme zakončili gáblíkem v naší střediskové restauraci Braník, kde pro nás přímo náš "dvorní" kuchař přichystal pozdní obídek. Medvědům Praha díky za návštěvu!

  Klidně nám napište do knuihy návštěv NÁVŠTĚVNÍ KNIHA (Guestbook)  
Míče na cvičení a gymnastický míč Ronnie.cz